Apothekerskast R-Line Beton 30 cm Vicco
Productinformatie "Apothekerskast R-Line Beton 30 cm Vicco"
- MAXIMALE RUIMTEBENUTTING: Met hoge keukenkasten uit de R-Line serie benut u de hoogte van uw keuken optimaal en creëert u extra opbergruimte en functionaliteit.
- ALLES IN ÉÉN OOGOPSLAG: Hoge keukenkast met uittreksysteem benut smalle ruimtes optimaal. Dankzij volledig uittrekbare laden is alles direct zichtbaar.
- AFMETINGEN: De hoge keukenkast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 30 cm, Hoogte: 207 cm, Diepte: 57,2 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze hoge apothekerskast benut smalle ruimtes optimaal. De volledige inhoud schuift naar voren voor direct overzicht. Voorraad, flessen en kruiden zijn meteen zichtbaar en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Beton
Afmetingen:
30 x 206.8 x 57.2 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
5
Aantal Lades:
2
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
52.5 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
56.5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Ausführung: | Hoge kast |
|---|---|
| Kleur: | Beton/Wit |
| Kleur: | concreet |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Apotheker hoge kast 30 cm |
| Breedte: | 30cm |
| Hoogte: | 206.8cm |
| Lengte: | 57.2cm |
| Gewicht: | 52.5kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie