Apothekerskast R-Line Sonoma 30 cm zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Apothekerskast R-Line Sonoma 30 cm zonder werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- ALLES BINNEN HANDBEREIK: Keukenonderkast met volledig uittrekbaar systeem brengt de inhoud naar voren – voor beter overzicht en directe toegang.
- AFMETINGEN: Het keukenonderkastje heeft de volgende afmetingen: Breedte: 30 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze uittrekbare onderkast zorgt voor overzicht in de keuken. De volledige inhoud schuift naar voren, zodat voorraad, flessen en kruiden in één oogopslag zichtbaar zijn. Alles direct bij de hand.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Sonoma
Werkbladkleur:
Zonder werkblad
Afmetingen:
30 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Lades:
1
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
19.9 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
20.1 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Sonoma/Wit |
| Kleur: | Sonoma Eik |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Apothekersonderkast 30 cm |
| Breedte: | 30cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 19.9kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie