Badkamermeubelset Irma Groen/gouden eik 2 delen, basiseenheid 60 cm Vicco
Productinformatie "Badkamermeubelset Irma Groen/gouden eik 2 delen, basiseenheid 60 cm Vicco"
- Onze "Irma" wastafelmeubelset biedt een optimaal design en is universeel geschikt voor elk huis.
- De badkamermeubelset biedt een groot aantal combinatiemogelijkheden, ideaal voor een stijlvolle en functionele inrichting.
- AFMETINGEN: De badkamerset bestaat uit 2 delen en de gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De set met de spiegelkast is gemaakt van gemakkelijk te onderhouden spaanplaat 16 mm, met een coating van melaminehars. Sommige onderdelen van het item zijn gemaakt van MDF.
- LEVERINGSWIJZE: badkamerspiegelkast, wastafelonderkast, montagehandleiding, montagematerialen
---
Technische gegevens:
Kleuren:
Krachtige eik goud, Groen
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Extra materiaal:
MDF
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
21.27 kg
Brutogewicht incl. verpakking:
23.25 kg
---
LEVERINGSWIJZE: badkamerspiegelkast, wastafelonderkast, montagehandleiding, montagematerialen"Irma" is een meubelserie die zowel badkamer- en slaapkamermeubels als kaptafels omvat. Met veel kleurencombinaties en opties voor individuele eenheden en sets biedt het veelzijdige mogelijkheden. De fronten zijn gemaakt van MDF.
| Kleur: | Groen/gouden eik |
|---|---|
| Kleur: | Groente |
| Kleur van het corpus: | Goldkraft Eiken |
| Uitvoering: | Stel 1 |
| Breedte: | 80cm |
| Hoogte: | 58.6cm |
| Lengte: | 41cm |
| Gewicht: | 23.25kg |
July 28, 2025 13:27
Mooie set, maar montage was wat lastig
De set is erg mooi en past perfect in mijn badkamer. De onderkast heeft voldoende opbergruimte voor mijn spullen. Het in elkaar zetten was iets lastiger dan ik had verwacht, maar het resultaat is zeker de moeite waard.
Verkocht met
Zelfde goederen
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie