Fornuiskast R-Line Edel grijs 60 cm zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Fornuiskast R-Line Edel grijs 60 cm zonder werkblad Vicco"
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwtoestellen zorgen voor een perfecte en naadloze integratie – voor een harmonieus geheel.
- PASSENDE INBOUW: Keukenkast voor inbouwoven geschikt voor standaard (60 cm) en zorgt voor stabiele integratie.
- AFMETINGEN: Het keukenkastje voor inbouwoven heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage ovenkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze kast voor inbouwoven is geschikt voor standaard ovens van 60 cm breed. Hij zorgt voor een perfecte integratie in uw keuken en biedt een stabiele en praktische oplossing voor dagelijks gebruik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Edel grijs
Werkbladkleur:
Zonder werkblad
Afmetingen:
60 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
568 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
16.6 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
18.1 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage ovenkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Grijs |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Kachelombouwkast 60 cm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 16.6kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie