Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met LED, krukje en kast Vicco
Productinformatie "Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met LED, krukje en kast Vicco"
- Met de verlichte kaptafel en kruk "Isabelle" maak jij een goede beslissing! Het optimaal ontwerp past in elk huis en de stijlvolle look maakt het leuk om te gebruiken.
- Dit verlichte cosmetische tafel met zitje beschikt over meerdere open en gesloten beenplanken en vakken en heeft een robuuste constructie. De elegante rechthoekige spiegel maakt het product compleet.
- AFMETINGEN: De kaptafel met verlichting en zitje heeft de volgende afmetingen: Breedte: 140 cm, Hoogte: 140 cm, Diepte: 40 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De kaptafel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, 2x Kast, LED-lichtketting, Kruk, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit
Afmetingen:
140 x 140 x 40 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
59.34 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
63.3 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, 2x Kast, LED-lichtketting, Kruk, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Isabelle" omvat verschillende kaptafels die u een elegante en functionele ruimte bieden voor styling en opslag. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties kunt u de perfecte kaptafel voor uw slaapkamer of kleedkamer vinden.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | Kaptafel+ladekast+kast+krukje+LED |
| Verlichting: | LED-ketting |
| Breedte: | 140cm |
| Hoogte: | 140cm |
| Lengte: | 40cm |
| Gewicht: | 63.3kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie