Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met LED-verlichting en kasten Vicco
Productinformatie "Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met LED-verlichting en kasten Vicco"
- Met ons verlichte cosmetische tafel "Isabelle" maak je een goede beslissing! Het optimaal ontwerp en de stijlvolle look maken het geschikt voor elk huis. Gebruiksvriendelijk en leuk om te gebruiken.
- De make-uptafel met spiegelverlichting beschikt over twee open planken en een gesloten lade, naast een elegante rechthoekige spiegel. Ideaal voor het opbergen van make-up en het creëren van een ideale make-up setting.
- AFMETINGEN: Het make-up station heeft de volgende afmetingen: Breedte: 140 cm, Hoogte: 140 cm, Diepte: 40 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De verlichte kaptafel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kast, LED-lichtketting, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit
Afmetingen:
140 x 140 x 40 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
55.475 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
58.45 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kast, LED-lichtketting, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Isabelle" omvat verschillende kaptafels die u een elegante en functionele ruimte bieden voor styling en opslag. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties kunt u de perfecte kaptafel voor uw slaapkamer of kleedkamer vinden.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | Kaptafel + ladekast + kast + LED |
| Verlichting: | LED-ketting |
| Breedte: | 140cm |
| Hoogte: | 140cm |
| Lengte: | 40cm |
| Gewicht: | 58.45kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie