Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met kasten Vicco
Productinformatie "Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met kasten Vicco"
- Deze prachtige kaptafel "Isabelle" is een goede beslissing voor elk huis. Het optimaal ontwerp, de gebruiksvriendelijkheid en stijlvolle look maken het een leuke en universele aanvulling op elke slaapkamer.
- De opmaaktafel met spiegel heeft twee open planken en een gesloten lade, samen met een elegante rechthoekige spiegel. Ideaal voor het opbergen van cosmetica en het aanbrengen van make-up.
- AFMETINGEN: De make-up tafel heeft de volgende afmetingen: Breedte: 140 cm, Hoogte: 140 cm, Diepte: 40 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De make-up tafel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kast, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit
Afmetingen:
140 x 140 x 40 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
55.13 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
58.1 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kast, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Isabelle" omvat verschillende kaptafels die u een elegante en functionele ruimte bieden voor styling en opslag. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties kunt u de perfecte kaptafel voor uw slaapkamer of kleedkamer vinden.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | Kaptafel + ladekast + kast |
| Verlichting: | zonder |
| Breedte: | 140cm |
| Hoogte: | 140cm |
| Lengte: | 40cm |
| Gewicht: | 58.1kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie