Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met krukje en kast Vicco
Productinformatie "Kaptafel Isabelle Wit 140 cm met krukje en kast Vicco"
- Met de mooie kaptafel met krukje "Isabelle" maak je een goede beslissing voor een stijlvolle look in elke slaapkamer.
- Deze elegante Cosmeticatafel met spiegel heeft acht open planken en twee gesloten laden om al je benodigdheden op te bergen. De rechthoekige spiegel maakt het geheel af.
- AFMETINGEN: De opmaaktafel heeft de volgende afmetingen: Breedte: 140 cm, Hoogte: 140 cm, Diepte: 40 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De opmaakcommode bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, 2x Kast, Kruk, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit
Afmetingen:
140 x 140 x 40 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
58.84 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
62.8 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, 2x Kast, Kruk, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Isabelle" omvat verschillende kaptafels die u een elegante en functionele ruimte bieden voor styling en opslag. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties kunt u de perfecte kaptafel voor uw slaapkamer of kleedkamer vinden.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | Kaptafel+ladekast+kast+kruk |
| Verlichting: | zonder |
| Breedte: | 140cm |
| Hoogte: | 140cm |
| Lengte: | 40cm |
| Gewicht: | 62.8kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie