Kaptafel Isabelle Wit 60 cm met LED-verlichting Vicco
Productinformatie "Kaptafel Isabelle Wit 60 cm met LED-verlichting Vicco"
- Met het verlichte cosmetafele station "Isabelle" maak je een goede keuze voor jouw huis. Het optimale ontwerp maakt het gebruiksvriendelijk en geschikt voor elk huis.
- Deze Make-uptafel met spiegelverlichting heeft twee open planken en een gesloten lade, aangevuld met een elegante rechthoekige spiegel voor de perfecte make-up look.
- AFMETINGEN: Het make-up station heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 140 cm, Diepte: 40 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De verlichte kaptafel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, LED-lichtketting, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit
Afmetingen:
60 x 140 x 40 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
19.905 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
20.9 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, LED-lichtketting, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Isabelle" omvat verschillende kaptafels die u een elegante en functionele ruimte bieden voor styling en opslag. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties kunt u de perfecte kaptafel voor uw slaapkamer of kleedkamer vinden.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | met spiegel & LED-ketting |
| Verlichting: | LED-ketting |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 140cm |
| Lengte: | 40cm |
| Gewicht: | 20.9kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie