Kaptafel Sherry Grijs 120 cm Zonder spiegel Vicco
Productinformatie "Kaptafel Sherry Grijs 120 cm Zonder spiegel Vicco"
- Een computertafel met laden "Sherry" is een goede keuze voor elk huis. Het optimale ontwerp en de stijlvolle look maken het leuk en makkelijk te gebruiken.
- Moderne werktafel voor kantoor met veel opbergruimte door de laden. Praktisch en stijlvol ontwerp voor een opgeruimde en georganiseerde werkplek.
- AFMETINGEN: Het bureau met opbergruimte, zonder spiegel, heeft de volgende afmetingen: breedte: 55 cm, hoogte: 75 cm, diepte: 120 cm
- MATERIAAL: De Sherry PC-tafel voor het thuiskantoor is gemaakt van 16 mm dik spaanplaat met een melamineharscoating, die gemakkelijk schoon te maken en duurzaam is.
- LEVERINGSWIJZE: Bureau, montagehandleiding, montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Grijs
Afmetingen:
120 x 75 x 55 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
39.84 kg
Brutogewicht incl. verpakking:
43.88 kg
---
LEVERINGSWIJZE: Bureau, montagehandleiding, montagemateriaalDe meubelserie "Sherry" omvat meubels voor de slaapkamer, inclusief kaptafels. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties biedt het veelzijdige ontwerpmogelijkheden. Geef je slaapkamer een persoonlijk tintje met de meubelen uit de serie ‘Sherry’.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Uitvoering: | Zonder spiegel |
| Verlichting: | zonder |
| Breedte: | 120cm |
| Hoogte: | 75cm |
| Lengte: | 55cm |
| Gewicht: | 40.3kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie