Kaptafel Sherry Grijs 120 cm met LED-spiegel en kruk Vicco
Productinformatie "Kaptafel Sherry Grijs 120 cm met LED-spiegel en kruk Vicco"
- Met deze kaptafel met krukje "Sherry" heb je een goede beslissing gemaakt voor je slaapkamer! De stijlvolle look past in elk huis en het ontwerp is gebruiksvriendelijk.
- De Cosmeticatafel met spiegel heeft planken voor 26x26 dozen en een robuuste constructie. De grote rechthoekige spiegel maakt het compleet.
- AFMETINGEN: De opmaaktafel heeft de volgende afmetingen: Breedte: 120 cm, Hoogte: 75 cm, Diepte: 55 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De opmaakcommode bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kruk, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Hoogglans grijs
Afmetingen:
120 x 75 x 55 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
48.93 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
52.89 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, Kruk, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Sherry" omvat meubels voor de slaapkamer, inclusief kaptafels. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties biedt het veelzijdige ontwerpmogelijkheden. Geef je slaapkamer een persoonlijk tintje met de meubelen uit de serie ‘Sherry’.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Kleur: | Grijs |
| Uitvoering: | met LED spiegel & kruk |
| Verlichting: | LED-spiegel |
| Breedte: | 120cm |
| Hoogte: | 75cm |
| Lengte: | 55cm |
| Gewicht: | 53.35kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie