Keuken Base kabinet R-Line Antraciet Hoogglans 60 cm , WB Marmer Vicco
€ 157,90
% € 223,90 (29.48% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- OVERZICHTELIJKE ORDE: Keukenonderkast met twee deuren biedt ruimte voor potten en pannen – netjes en toegankelijk.
- AFMETINGEN: De basis keukenkast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze onderkast met twee deuren biedt veel opbergruimte. Grotere keukenspullen zoals pannen of andere omvangrijke items kunnen netjes worden opgeborgen. Zo blijft alles overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Antraciet Hoogglans
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
567 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
26.4 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
29.4 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | antraciet |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Onderkast 60 cm, WB Marmer |
| Worktop material: | Spaanplaat, 28 mm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 26.4kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
€ 283 , 90 € 377,90
Zelfde goederen
€ 773 , 90 € 1.008,90
€ 905 , 90 € 1.103,90
Accessoires