Keukenonderkast R-Line Antraciet Hoogglans 40 cm zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Antraciet Hoogglans 40 cm zonder werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- COMPACT & PRAKTISCH: Keukenonderkast met lade benut smalle ruimtes en biedt opbergruimte voor kleine items.
- AFMETINGEN: De ladekast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 40 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel met lades bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze onderkast met lade is een compacte en praktische opbergoplossing voor dagelijks gebruik in de keuken. Hij beschikt over een lade voor kleinere keukengerei en een vak achter de deur voor grotere items. Zo houdt u altijd overzicht en heeft u alles binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Antraciet Hoogglans
Werkbladkleur:
Zonder werkblad
Afmetingen:
40 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
367 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Interne afmetingen van de lade:
310 x 80 x 384 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
3
Aantal Planken:
1
Aantal Lades:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
16.9 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
18.9 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | antraciet |
| Kleur: | Antraciet hoogglans/wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Ladeblock keuken 40 cm |
| Breedte: | 40cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 16.9kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie