Keukenonderkast R-Line Edel grijs 40 cm met laden, met marmeren werkblad Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Edel grijs 40 cm met laden, met marmeren werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- OVERZICHTELIJKE INDELING: Keukenonderkast met drie lades biedt duidelijke organisatie en snelle toegang.
- AFMETINGEN: De ladekast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 40 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel met lades bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze onderkast van 40 cm met drie lades is ideaal voor smalle ruimtes in de keuken. Hij benut de beschikbare ruimte optimaal en biedt extra opbergruimte voor dagelijkse spullen. Alles blijft overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Edel grijs
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
40 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
367 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Interne afmetingen van de lade:
310 x 80/200/200 x 384 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
3
Aantal Lades:
3
Aantal Handgrepen:
3
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
25.9 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
28.5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Grijs |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Ladeonderkast 40 cm met marmeren werkblad |
| Worktop material: | Spaanplaat, 28 mm |
| Breedte: | 40cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 25.9kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie