Keukenonderkast R-Line Rode hoogglans 30 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Rode hoogglans 30 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- COMPACT & PRAKTISCH: Keukenonderkast met lade benut smalle ruimtes en biedt opbergruimte voor kleine items.
- AFMETINGEN: De ladekast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 30 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel met lades bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze onderkast van 30 cm met lade is een compacte aanvulling voor de keuken. De lade en het kastgedeelte bieden ruimte voor kleine spullen en benutten smalle ruimtes optimaal. Ideaal voor een flexibele keukenindeling.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Rode hoogglans
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
30 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
267 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Interne afmetingen van de lade:
210 x 80 x 384 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
3
Aantal Planken:
1
Aantal Lades:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
19.3 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
20.8 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Rood |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Ladeblock keuken 30 cm, WB Marmer |
| Worktop material: | Spaanplaat, 28 mm |
| Breedte: | 30cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 19.3kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie