Keukenonderkast R-Line Sonoma 40 cm met laden, zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Sonoma 40 cm met laden, zonder werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- OVERZICHTELIJKE INDELING: Keukenonderkast met drie lades biedt duidelijke organisatie en snelle toegang.
- AFMETINGEN: De ladekast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 40 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel met lades bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze onderkast van 40 cm met drie lades is ideaal voor smalle ruimtes in de keuken. Hij benut de beschikbare ruimte optimaal en biedt extra opbergruimte voor dagelijkse spullen. Alles blijft overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Sonoma
Werkbladkleur:
Zonder werkblad
Afmetingen:
40 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
367 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Interne afmetingen van de lade:
310 x 80/200/200 x 384 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
3
Aantal Lades:
3
Aantal Handgrepen:
3
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
21.8 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
23.4 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Sonoma/Wit |
| Kleur: | Sonoma Eik |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Ladeonderkast 40 cm |
| Breedte: | 40cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 21.8kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie