Keukenonderkast R-Line Sonoma 60 cm met lade met marmeren werkblad Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Sonoma 60 cm met lade met marmeren werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- RUIME OPBERGRUIMTE: Keukenonderkast met twee deuren en lade biedt overzichtelijke opslag voor bestek en pannen.
- AFMETINGEN: De ladekast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel met lades bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze onderkast met twee deuren en een grote lade biedt veel opbergruimte. Bestek en kleinere spullen passen in de lade, terwijl potten en pannen in het kastgedeelte kunnen worden opgeborgen. Alles blijft overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Sonoma
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
567 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Interne afmetingen van de lade:
510 x 80 x 384 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
3
Aantal Planken:
1
Aantal Lades:
1
Aantal Handgrepen:
3
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
28.6 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
31.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Sonoma Eik |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Ladeblock keuken 60 cm met marmeren werkblad |
| Worktop material: | Spaanplaat, 28 mm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 28.6kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie