Toilettafel Sherry Wit 4 delen, met opbergplank, spiegel, kruk, LED Vicco
€ 448,90
% € 599,90 (25.17% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 7 - 8 dagen
Vooruitbetaling
- De kaptafel en wandplank "Sherry" is een goede keuze voor iedereen die op zoek is naar stijlvol design en optimale functionaliteit in huis.
- Het badmeubel biedt veel opbergruimte met open planken en lades. Verschillende sets uit de serie kunnen gecombineerd worden om perfecte opbergmogelijkheden te creëren.
- AFMETINGEN: De kaptafelset bestaat uit 2 delen en de gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De kaptafel en de hangplank zijn gemaakt van gemakkelijk te onderhouden spaanplaat, 16 mm, coating van melaminehars.
- LEVERING: Kaptafel, wandplank, montagehandleiding, montagemateriaal
--
Technische details:
Kleuren:
Wit hoogglans, Wit
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Toevoegmateriaal:
Glas
Oppervlak:
Melamineharscoating
Artikelgewicht:
68.935 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
73,89 kg
---
OVERZICHT VAN LEVERING: Kaptafel met spiegel, wandplank, design kruk, LED-lichtketting, montagehandleiding, montagemateriaalDe meubelserie "Sherry" omvat meubels voor de slaapkamer, inclusief kaptafels. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties biedt het veelzijdige ontwerpmogelijkheden. Geef je slaapkamer een persoonlijk tintje met de meubelen uit de serie ‘Sherry’.
| Ausführung: | kaptafel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Uitvoering: | met spiegel, kruk, hoge plank & LED-ketting |
| Verlichting: | LED-ketting |
| Breedte: | 120cm |
| Hoogte: | 75cm |
| Lengte: | 55cm |
| Gewicht: | 74.2kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires