Voorpaneel R-Line Sonoma 45 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Voorpaneel R-Line Sonoma 45 cm , WB Marmer Vicco"
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwtoestellen zorgen voor een perfecte en naadloze integratie – voor een harmonieus geheel.
- PASSENDE OPLOSSING: Frontpaneel geschikt voor deels geïntegreerde vaatwassers (45 cm) – bedieningspaneel blijft zichtbaar en bereikbaar.
- AFMETINGEN: Het front voor de vaatwasser heeft de volgende afmetingen: Breedte: 45 cm, Hoogte: 57,2 cm, Diepte: 1,6 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De ingebouwde keuken bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Vaatwasser paneel met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Dit frontpaneel is geschikt voor 45 cm half-geïntegreerde vaatwassers met zichtbare bediening. De bediening blijft altijd toegankelijk.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Sonoma
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
45 x 57.2 x 1.6 cm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
7.7 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
9.7 kg
---
R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Sonoma Eik |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Vaatwasser paneel 45 cm, WB Marmer |
| Worktop material: | Spaanplaat, 28 mm |
| Breedte: | 45cm |
| Hoogte: | 57.2cm |
| Lengte: | 1.6cm |
| Gewicht: | 7.7kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie