Wastafelonderkast R-Line Wit Hoogglans 80 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Wastafelonderkast R-Line Wit Hoogglans 80 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken volledig naar wens in – nieuw of flexibel uitbreidbaar met combineerbare modules.
- IDEAAL ONDER DE SPOELBAK: Spoelbakonderkast biedt ruimte voor sifon, afvalbak en schoonmaakmiddelen – netjes en toegankelijk.
- AFMETINGEN: De onderkast voor gootsteen heeft de volgende afmetingen: Breedte: 80 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze spoelkast met twee deuren en een breedte van 80 cm biedt veel ruimte onder de spoelbak. De ruime binnenkant is ideaal voor de sifon, een afvalbak of schoonmaakmiddelen. Alles blijft netjes opgeborgen en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Lichaamskleur:Wit
Voorkant kleur:
Wit Hoogglans
Werkbladkleur:
Marmer
Afmetingen:
80 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
767 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
29.5 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
32.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Ausführung: | Onderkast |
| Kleur: | Wit hoogglans/wit |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Spoelbakonderkast 80 cm, WB Marmer |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 80cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 29.5kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie